XXVIII WYSTAWA - KALISZ 2004

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW
KALISZ 2004

bis04_1.jpg (94221 bytes)
bis04_2.jpg (68484 bytes)
1. PUDEL ¦REDNI MŁ.CH.PL BALLYHOO FROM TEIE DEVIL'S ADVOCATE
(nr kat.699) wł. Maria i Karolina Bednarkiewicz
2.OWCZAREK NIEMIECKI: TINA Degli Achei
(nr kat.47) wł.Wanda Stanek
3. LABRADOR RETRIEVER SATURDAY NIGHT FEVER of Tintagel Winds
(nr kat.617) wł. Monika Dowgiałło
ZWYCIĘZCY GRUP
GRUPA I 1.OWCZAREK NIEMIECKI: TINA Degli Achei (nr kat.47) wł.Wanda Stanek
2.OWCZAREK SZKOCKI KRÓTKOWŁOSY CINDI Krasna Zonka (nr kat.72) wł.Lucyna Zboralska
3.BRIARD CH.PL FILIP II z Wuzlandii (nr kat.14) wł.Anna Maria Górczyk
GRUPA II 1.OWCZAREK KAUKASKI CH.PL ASUR z Lechistanu (nr kat.210) wł.Andrzej Sławiński
2.HOVAWART MŁ.CH.PL URCO Chatka Zielarki (nr kat.177) wł.Grzegorz Jaworski
3.SZNAUCER MINIATUROWY CZARNY ROYAL BOY ALWIS (nr kat.282) wł.Wiktoria ¦więtek
GRUPA III 1.TERIER SZKOCKI CH.PL GWENDAL SILVANO DELLA QUATTROCENTO (nr kat.378) wł.Radosław Wysocki
2.WEST HIGHLAND WHITE TERRIER CH.PL GRAFF Adoxa (nr kat.387) wł.Iwona Naze
3.FOKSTERIER SZORSTKOWŁOSY LIVIA z Czerwonego Wzgórza (nr kat.356) wł.Adam Kaczmasz
GRUPA IV 1.JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARD KAREL vom Linteler-Forst (nr kat.442) wł.Paweł Lisiak
2.JAMNIK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY ERISA (nr kat.432) wł.Elżbieta Sarnowska
3.JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY EDI-Babilon (nr kat.433) wł.Elżbieta Sarnowska
GRUPA V 1.KARELSKI PIES NA NIEDŻWIEDZIE CEDRIK Pikimusta (nr kat.466) wł.Beata Grossek
2.SIBERIAN HUSKY POLAND BRAZIL O' Nordicky (nr kat.484) wł.Monika Milian
3.CHOW-CHOW GASPAR Sein-Sin (nr kat.462) wł.Ryszard Moczak
GRUPA VI 1.BEAGLE JAZON Certus (nr kat.509) wł.Jarosław KuĽmiński
2. DALMATYŃCZYK CH.PL MILORD Anusi Marzenie (nr kat.520) wł.Magdalena A.Zabrzewska
3. PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN CLAUDIO Podkołdernik Jadowity (nr kat.527) wł. p.Stencel
GRUPA VII 1. SETER SZKOCKI - GORDON CYDR Klan Basów (nr kat.551) wł. Wojciech Maty¶kiewicz
2. SETER IRLANDZKI MŁ.CH.PL ALLODEE Cinammon's (nr kat.544) wł. Katarzyna Czapla
3. SETER ANGIELSKI AVIA Traperska Psiarnia (nr kat.541) wł. Maciej Jedliński
GRUPA VIII 1. LABRADOR RETRIEVER SATURDAY NIGHT FEVER of Tintagel Winds (nr kat.617) wł. Monika Dowgiałło
2. GOLDEN RETRIEVER REMEMBER ME Błękitny Skarb (nr kat.588) wł. Maciej Szydłowski
GRUPA IX 1. PUDEL ¦REDNI MŁ.CH.PL BALLYHOO FROM TEIE DEVIL'S ADVOCATE (nr kat.699) wł. Maria i Karolina Bednarkiewicz
2. MOPS SASQUEHANNA SHEFFIELD FOR ME (nr kat.688) wł. Małgorzata Supronowicz
3. CHIŃSKI GRZYWACZ SASQUEHANNA EMANOR (nr kat.655) wł. Małgorzata Supronowicz
GRUPA X 1. CHART ANGIELSKI-WHIPPET CH.PL WHITE CHARLIE Filisart (nr kat.716) wł. Rafał Zieliński
2. WILCZARZ IRLANDZKI TESS OF STEAFFONLOYD (nr kat.725) wł.Alexandrine Depassio
3. CHART POLSKI GREKO Akacjana (nr kat.717) wł. Adam Kobierski
piesek.gif (13920 bytes)
GRUPA   I
gr1m.jpg (7470 bytes)
GRUPA   II
gr2m.jpg (7281 bytes)
GRUPA   III
gr3m.jpg (8804 bytes)
GRUPA   IV
gr4m.jpg (7808 bytes)
GRUPA   V
gr5m.jpg (7993 bytes)
GRUPA   VI
gr6m.jpg (7548 bytes)
GRUPA   VII
gr7m.jpg (7452 bytes)
GRUPA   VIII
gr8m.jpg (7307 bytes)
GRUPA   IX
gr9m.jpg (6845 bytes)
GRUPA   X
gr10m.jpg (7419 bytes)
Foto: Tomasz Borkowski
 
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR
 
best_junior.jpg (56033 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU KALISKIEGO
 
naj_oddz.jpg (91159 bytes)