XXIX WYSTAWA - KALISZ 2005

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW
KALISZ 2005

best05.jpg (61615 bytes)

1. SHIH-TZU Int.CH. TUSCANY'S CHALLENGER At Acte
(nr kat.803) wł. Bogumiła Strzyżewska
2.POLSKI OWCZAREK NIZINNY: Ch.PL MAZUR z Gangu Długich
(nr kat.88) wł.Anna Dominiak
3. CHART ROSYJSKI BORZOJ STILL WATER Tenne See Travler
(nr kat.815) wł. Aleksandra i Maciej Szydłowscy

ZWYCIĘZCY GRUP
GRUPA I 1.POLSKI OWCZAREK NIZINNY: Ch.PL MAZUR z Gangu Długich (nr kat.88) wł.Anna Dominiak
2.OWCZAREK SZETLANDZKI PRIMA GLORIA z Kojca Coli (nr kat.73) wł.Ewa Kubrak
3.OWCZAREK SZKOCKI DŁUGOWŁOSY A MILD WONDER Amalie (nr kat.78) wł.Małgorzata Janik-Płonka
GRUPA II 1.SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO SREBRNY MŁ.CH.PL OLSEN Bella Fraga (nr kat.283) wł.Renata Kulczyk
2.BOKSER ŻÓŁTY MŁ.CH.PL CATIA Memorandum (nr kat.121) wł. Anna Szymańska
3.BERNARDYN DŁUGOWŁOSY CH.PL BOSS z Bartoszowej Zagrody (nr kat.97) wł.Agnieszka i Jerzy Figiela
GRUPA III 1.FOKSTERIER SZORSTKOWŁOSY CH.PL STROZZAVOLPE Sovereidn to Travella (nr kat.369) wł. Małgorzata Grze¶kowiak
2.YORKSHIRE TERRIER GECI Romualdus (nr kat.403) wł. Sylwia Neumann
3.AIREDALE TERRIER CH.PL DISTINCTIVE EXTERIOR Raider's Antania (nr kat.320) wł. Eliza Tomczak
GRUPA IV 1.JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARD NINIK Corroborree Kuringai (nr kat.482) wł.Kasia i Agnieszka Klusak
2.JAMNIK SZORSTKOWŁOSY KRÓLICZY CH.PL SIWUCHA Breneka (nr kat.485) wł. Anna Gorzewska-Bronk
3.JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARD EMMA Podkołdernik Jadowity (nr kat.501) wł. Dorota Grogolewska
GRUPA V 1.CHOW-CHOW GRETCHEN Mei-Lan (nr kat.527) wł. Grzażyna Kowalska-Jarosz
2.ALASKAN MALAMUTE FERGUS SAUSIMAJOK Storm Kloud (nr kat.518) wł.Joanna Wi¶niewska
3.SZPIC WILCZY UNGA Tulas (nr kat.551) wł. Ryszard Słowiński
GRUPA VI 1.PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN DON DIEGO Podkołdernik Jadowity (nr kat.588) wł.Andrzej Mazurek
2. DALMATYŃCZYK CH.MŁ BETTI Trzy Żywioły (nr kat.581) wł. Janina Wyrodek
3. RHODESIAN RIDGEBACK BENA Guernica (nr kat.597) wł. Monika Rembowska
GRUPA VII 1. SETER ANGIELSKI CH.PL AVIA Traperska Psiarnia (nr kat.606) wł. Maciej Jedliński
2. SETER SZKOCKI-GORDON CH.PL CYDR Klan Basów (nr kat.613) wł. Wojciech Maty¶kiewicz
3. SETER IRLANDZKI BRUSTUS z Jezioran Biernackich (nr kat.608) wł. Bartosz Wójkiewicz
GRUPA VIII 1. GOLDEN RETRIEVER BONO Przechera (nr kat.636) wł. Magdalena Bartkowiak
2. ANGIELSKI COCKER SPANIEL CH.PL MARTIN z Vejminku (nr kat.625) wł.Dorota Ratuszna
3. LABRADOR RETRIEVER NICOL Sable Blues (nr kat.696) wł. Magdalena Kozłowska
GRUPA IX 1. SHIH-TZU INT.CH. TUSCANY'S CHALLENGER At Acte (nr kat.803) wł. Bogumiła Strzyżewska
2. MALTAŃCZYK CHARMING Maltezzi (nr kat.757) wł. Alicja Fic
3. CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSA TUNIA Gniazdo Karzełków (nr kat.739) wł. Małgorzata Lewandowska
GRUPA X 1.CHART ROSYJSKI BORZOJ STILL WATER Tenne See Travler (nr kat.815) wł. Aleksandra i Maciej Szydłowscy
2. CHART AFGAŃSKI BLUE SKY Bafirjan (nr kat.811) wł. Lidia Skorupińska
3. CHART ANGIELSKI-WHIPPET CH.PL WHITE CHARLIE Filisart (nr kat.818) wł. Rafał Zieliński
piesek.gif (13920 bytes)
GRUPA   I
gr_1_05m.jpg (7458 bytes)
GRUPA   II
gr_2_05m.jpg (7734 bytes)
GRUPA   III
gr_3_05m.jpg (7598 bytes)
GRUPA   IV
gr_4_05m.jpg (7546 bytes)
GRUPA   V
gr_5_05m.jpg (7597 bytes)
GRUPA   VI
gr_6_05m.jpg (7535 bytes)
GRUPA   VII
gr_7_05m.jpg (7904 bytes)
GRUPA   VIII
gr_8_05m.jpg (7743 bytes)
GRUPA   IX
gr_9_05m.jpg (7824 bytes)
GRUPA   X
gr_10_05m.jpg (7886 bytes)
  Serdecznie dziękujemy panu Tomaszowi Borkowskiemu za zdjęcia z wystawy.
 
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR
 
zw_ml_05.jpg (93268 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU KALISKIEGO
 
odz_kl_05.jpg (93506 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ
 
naj_pl_05.jpg (97366 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN
 
zw_we_05.jpg (91121 bytes)