XXXI WYSTAWA - KALISZ 2007

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW
KALISZ 2007

best.jpg (80134 bytes)

1. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY BLANCA Canis Salutaris
(nr kat.555) wł. Justyna Biegańska
2. WEST HIGHLAND WHITE TERRIER U ARE THE ONE uu Moulin De Mac Gregor
(nr kat.473) wł. Agnieszka Kryszak
3. OWCZAREK NIEMIECKI IDOL Wolf-Gang
(nr kat.31) wł. Joanna, Ireneusz Kajak

ZWYCIĘZCY GRUP
GRUPA I

1.OWCZAREK NIEMIECKI IDOL Wolf-Gang
(nr kat.31) wł.Joanna, Ireneusz Kajak
2.BEARDED COLLIE BEAUTY MOONLIGHT SPARKLE Smartness
(nr kat.1) wł.Grażyna KAłuża
3.POLSKI OWCZAREK NIZINNY UROCZY URWIS z Czańca
(nr kat.93) wł.Małgorzata Lula-Forysińska

GRUPA II

1. BOKSER NEO DE LOS OMEYAS
(nr kat.144) wł. Alidog Lidia Gonzalez Gomez
2. CZARNY TERIER MILENA SŁAWNA Iwola
(nr kat.192) wł. Przemysław Wanat
3. SZNAUCER OLBRZYM CZARNYSavali ELECTRA
(nr kat.355) wł.Irmina Lozia

GRUPA III

1.WEST HIGHLAND WHITE TERRIER U ARE THE ONE uu Moulin De Mac Gregor
(nr kat.473) wł. Agnieszka Kryszak
2.BULTERIER BE DELICIOUS JEDI z Rodziny Soprano
(nr kat.403) wł.Agnieszka Niewiarowska
3.STAFFORD SHIRE BULL TERRIER MAGNETIC BOY Buldożer.
(nr kat.435) wł. Ewa Tokoń

GRUPA IV

1.JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY BLANCA Canis Salutaris
(nr kat.555 ) wł.Justyna Biegańska
2.JAMNIK SZORSTKOWŁOSY KRÓLICZY ESPADA III Ogród Karoliny
(nr kat.556 ) wł.K.A.Klusak
3.JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY FILIPINKA Babi Dom
(nr kat.546 ) wł.Kamil Paikert

GRUPA V

1.CHOW-CHOW GASPAR Sein-Sin
nr kat.588 )wł. Ryszard Moczak
2.SIBERIAN HUSKY Winterfrost's PEGASO
(nr kat.608 ) wł. Ewa Górska
3.BASENJI PEPSI COLA Ypsylon
(nr kat.583 ) wł. Izabela Wiszniewska

GRUPA VI

1.RHODESIAN RIDGEBACK CAR Guernica
nr kat.685 ) wł. Julian Szałkiewicz
2.BEAGLE CARUSO Faramondo
(nr kat.652 ) wł.Zachariusz DuĽmicz
3.GOŃCZY POLSKI BURZA Wilczy Pazur
(nr kat.672 ) wł.Piotr Macherski

GRUPA VII

1.SETER IRLANDZKI DIAMONDS ARE A GIRL BEST FRIEND Z Arislandu
nr kat.700 ) wł. Jerzy Razik
2.SETER ANGIELSKI MAGENTA Pistachio Praline
(nr kat.698 ) wł. Agata Pawlak
3.WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY
(nr kat.720 ) wł.Rafał Sikorski

GRUPA VIII

1.ANGIELSKI COCKER SPANIEL XANTHOS z Vejminku
nr kat.729 ) wł. Milena Seidel
2.LABLADOR RETRIEVER EMILLY Kociokwik
(nr kat.793 ) wł. M.P.Osuch
3.SPRINGER SPANIEL ANGIELSKI BOJAR Acceptarius
(nr kat.829 ) wł.Katarzyna Tomaszewska

GRUPA IX

1.PUDEL TOY Salina Westen BARBIE
nr kat.930 ) wł. Elżbieta Róg, Aneta Cisowska
2. CHIŃSKI GRZYWACZ PERSPEKTYWA Germanika
(nr kat. 886) wł.Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
3.CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSY ZIZI Gwiazdkiz Białego Domu
(nr kat. 861) wł.Halina Romaniuk

GRUPA X

1.CHART AFGAŃSKI BRAVE HEART Zikkurat
nr kat.954 ) wł. Ewa Antczak
2.WHIPPET Meradith AWESOME CHARM
(nr kat.969 ) wł. Teresa Nakonieczna
3.CHART POLSKI GWIDON Arcturus
(nr kat. 961) wł.Nadia Humska

piesek.gif (13920 bytes)
GRUPA   I
GRUPA   II
gr2m.jpg (7444 bytes)
GRUPA   III
gr3m.jpg (6741 bytes)
GRUPA   IV
GRUPA   V
gr5m.jpg (7468 bytes)
GRUPA   VI
gr6m.jpg (7501 bytes)
GRUPA   VII
gr7m.jpg (7434 bytes)
GRUPA   VIII
gr8m.jpg (7399 bytes)
GRUPA   IX
gr9m.jpg (7660 bytes)
GRUPA   X
gr10m.jpg (7311 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY SZCZENIAK
 
naj_szcz.jpg (72960 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY PUDEL
 
naj_pud.jpg (99793 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU KALISKIEGO
 
SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO-SREBRNY
Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. OLSEN Bella Fraga
wł. Marta Szymańska, Renata Kulczyk
 
naj_oddz_kalisz.jpg (49848 bytes)
 
MŁODY PREZENTER
 
FINAŁ
 
mlody_prezenter.jpg (64003 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ
 
ras_pol.jpg (74078 bytes)
 
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN
 
naj_wet.jpg (81647 bytes)