XXXIV WYSTAWA - KALISZ 2010
Zwiastun wystawy
Katalog powystawowy 2010
Plan sędziowania
Wykaz wystawców

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW
KALISZ 20
10

1. COCKER SPANIEL ANGIELSKI nr kat. 641
   
Bleper's BROOKLYN BOY wł. Tatiana Kasjan POLSKA Żabia Wola
2.
DALMATYŃCZYK nr kat. 586
    Lacrima Christi CHOCO MOUSSE wł. Anna Kozber POLSKA Murowana Goślina

3.
MOPS nr kat. 793
    METEORYT Pomarszczony Czar wł. Jolanta Walczak POLSKA Inowrocław

4.
SIBERIAN HUSKY nr kat. 531
    CASINO ROYALE of Cool Water wł. Beata Jasińska POLSKA Kostrzyn Wlkp.

OTWARCIE
XXXIV
WYSTAWY

KONKURS
RYSUNKOWY
 
MŁODY
PREZENTER
GRUPA MŁODSZA
MŁODY
PREZENTER
GRUPA STARSZA
MŁODY
PREZENTER
FINAŁ
ZWYCIĘZCY GRUP
GRUPA   I

50   111   27   22
GRUPA   II

153   289   219   343
GRUPA   III

473   358   418   422
GRUPA   IV

480   498   495   478
GRUPA   V

531   522   508   509
GRUPA   VI

586   585   598   558
GRUPA   VII

625   617   609   611
GRUPA   VIII

641   688   718   637
GRUPA   IX

793   780   814   749
GRUPA   X

826   831   827   835
 
WYNIKI GRUP

Zwycięzcy grupy 1 –
1. 50 – OWCZAREK NIEMIECKI – LARUS Kenola – wł. Janusz Bułka PL
2. 111 – OWCZAREK SZETLANDZKI – ZIZI Lohrien – wł. Beata Ziemnicka PL
3. 27 – OWCZAREK BELGIJSKI – GROENENDAEL – YOCHIMU Polaris – wł. Katarzyna Kuryś PL
4. 22 – CESKOSLOVENSKY VLCAK – ENFYS Braterstwo Wilczaków – wł. Agnieszka Budzyńska

Zwycięzcy grupy 2 –
1. 153 - BERNEŃSKI PIES PASTERSKI – DENVER Eleuteria – wł. Iwona Szczerkowska PL
2. 289 – NOWOFUNDLAND – DOLAR Z Wrzesińskiej Zagrody – wł. Urszula Marcin Bystrzyccy PL
3. 219 – BULLMASTIFF – Full House DASHA – wł. Agata Bis PL
4. 343 – SZNAUCER OLBRZYM CZARNY – PAN SYRIUSZ BLACK z Tartaku – wł. Anna Lisiak-Zarębska PL

Zwycięzcy grupy 3 –
1. 473 – YORKSHIRE TERRIER – O’LA LA PETIT Dignitas Regia FCI – wł. Małgorzata Stencel-Urbańska PL
2. 358 – AIREDALE TERRIER – GYPSY QUEEN Equitana FCI – wł. Maria Szymoniak PL
3. 418 – STAFFORDSHIRE BULL TERRIER – VERSUS Dynastia Bulli – wł. Marta Walczak PL
4. 422 – TERIER CZESKI – SAPHIRA Day Break – wł. Mariola Dziemidowicz PL

Zwycięzcy grupy 4 –
1. 480 – JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY – LUCEK Longi z Yelonek – wł. Ewa Szymankiewicz PL
2. 498 – JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY – KAREL vom Linteler-Forst FCI – wł. Paweł Lisiak PL
3. 495 - JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY – JA BAZYLEK z Przystani Wodniackiej – wł. Magdalena Nowacka PL
4. 478 - JAMNIK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY – HORTENSJA Dagnasta – wł. Anna Lachor PL

Zwycięzcy grupy 5 –
1. 531 – SIBERIAN HUSKY – CASINO ROYALE of Cool Water – wł. Beata Jasińska PL
2. 522 – NAGI PIES PERUWIAŃSKI ŚREDNI – BLACK&WHITE Milthon Bohemia – wł. Katarzyna Ujma PL
3. 508 – AKITA AMERYKAŃSKA – BRITTANY Gogolińska Karolina – wł. Sylwia Matyjasz PL
4. 509 – ALASKAN MALAMUTE - TENDER SHADOW Illa Kuvianartok - wł. Tomasz Ledwoń, Katarzyna Grabowska PL

Zwycięzcy grupy 6 –
1. 586 – DALMATYŃCZYK – Lacrima Christi CHOCO MOUSE – wł. Anna Kozber PL
2. 585 – BEAGLE – AMELIA Pomarszczony Czar – Jadwiga Szulc, Jolanta Walczak PL
3. 598 – PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN – FLER Podkołdernik Jadowity – wł. Dorota Gorgolewska PL
4. 558 – BASSET HOUND – ORKISZ Z Gangu Długich – wł. Dorota Gąsiorowska PL

Zwycięzcy grupy 7 –
1. 625 – WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY – CYRUS Theogonia Black FCI – wł. Katarzyna Dalke, Joanna Boczkowska PL
2. 617 – SETER IRLANDZKI – Quinniver’s OLD TIME ROCK ‘N’ ROLL – wł. Marta Pilawa, Jadwiga Konkiel PL
3. 609 – POINTER – ATENA Klejnot Brytów – wł. Maria Stefaniak PL
4. 611 – SETER ANGIELSKI – KSIĄŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego – wł. Zbigniew Dzionek PL

Zwycięzcy grupy 8 –
1 .641 – COCKER SPANIEL ANGIELSKI – Bleper’s (FCI) BROOKLYN BOY – wł. Tatiana Kasjan PL
2. 688 – LABRADOR RETRIEVER – Loresho BRONZE BLUSH – wł. Anna, Arkadiusz Gruza PL
3. 718 – SPRINGER SPANIEL ANGIELSKI – NOVEMBER VIND Three Ponds Valley – wł. Mateusz Michalski PL
4. 637 - COCKER SPANIEL AMERYKAŃSKI – BOHEMIA BLACK DIAMOND ULLIGAN – wł. Lenka Palivkova CZECHY

Zwycięzcy grupy 9 –
1. 793 – MOPS – METEORYT Pomarszczony Czar – wł. Jolanta Walczak PL
2. 780 – LHASA APSO – DIN-PA Ti La Shu – wł. Hanna Główczyńska PL
3. 814 – TERIER TYBETAŃSKI – AYANA Adevebballen – wł. Wanda Ludek PL
4. 749 – CAVALIER KING CHARLES SPANIEL – BRENDA Krucha Fantazja – wł. Dorota Szymczak PL

Zwycięzcy grupy 10 -
1. 826 – CHART POLSKI - ICTUS Arcturus – wł. Dagmara Łączyńska PL
2. 831 - WHIPPET – Meradith DESTINATED FOR YOU – wł. Monika Nowak PL
3. 827 – CHART ROSYJSKI BORZOJ – ARLEQUIN Negrus – wł. Urszula Smoczyńska PL
4. 835 – WILCZARZ IRLANDZKI – SZAKRA Epidemia – wł. Joanna Gwiżdż PL

 
NAJPIĘKNIEJSZE BABY (3-6 m-cy)
 

1. 683 – LABRADOR RETRIEVER – HIGH IN SALT OF Molto Bene FCI - wł. Anna, Arkadiusz Gruza PL
2. 57 - OWCZAREK NIEMIECKI - SANDRA VOM MARTELSBERG - wł. Beata Kalisz, Szymon Mukalski PL
3. 524 - SAMOYED - Sonata Arctica (FCI) YRDAL DEXTERSON - wł. Wioletta Cegielska-Pietrzak PL
4. 196 – BULDOG ANGIELSKI – PRINCESS Perła Wronczyna FCI – wł. Marzena Dąbska-Wójcik PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY SZCZENIAK (6-9 m-cy)
 

1. 534 - SIBERIAN HUSKY - EXTRAVAGANCE of Cool Water - wł. Beata Jasińska PL
2. 484 - JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY - PACO z PIRACKIEGO KLANU - wł. Wanda Kędziora PL
3. 366 - AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER – IMAGINATION red pearl in ginger – wł. Marcin Jaroslawski PL
4. 290 – NOWOFUNDLAND – COCO CHANEL Kaźko Słupski – wł. Roman Szczepański PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR (9-18 m-cy)
 

1. 537 - SIBERIAN HUSKY - ROXY D.B.Arctic – wł. Beata Jasińska PL
2. 831 – WHIPPET – Meradith DESTINATED FOR YOU – wł. Monika Nowak PL
3. 814 – TERIER TYBETAŃSKI – AYANA Adevebballen – wł. Wanda Ludek PL
4. 1 – BEARDED COLLIE – Ever BEAUTY Rose Z Domu Etny – wł. Dagmara Bołtrukiewicz PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN (powyżej 8 lat)
 

1. 830 – WHIPPET – WHITE CHARLIE Filisart – wł. Rafał Zieliński PL
2. 498 – JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY – KAREL vom Linteler-Forst FCI – wł. Paweł Lisiak PL
3. 395 – FOKSTERIER SZORSTKOWŁOSY – FREDEL Z Czerwonego Widzewa – wł. Marta Kowalska-Mikołajczyk PL
4. 374 - AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER – KLEO MONTANA Absolutnie Niepokorne Trio – wł. Mariusz Wróblewski, Karolina Napierała PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES-SUKA RASY POLSKIEJ
 

1. 124 – POLSKI OWCZAREK NIZINNY – MORWA z Gangu Długich FCI – wł. Bogusława Patrzykont PL
2. 826 – CHART POLSKI – ICTUS Arcturus – wł. Dagmara Łączyńska PL
3. 588 – GOŃCZY POLSKI – OPÓJ ze Studenckiej Biedy – wł. Joanna Woźniewicz, Piotr Wesołowski PL
4. 593 – OGAR POLSKI – JABOL z Jaśminowej Ulicy – wł. Marta Kurzajewska PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU KALISKIEGO
 

1. pies 152 – BERNEŃSKI PIES PASTERSKI – IMBIR z Gorzyckiej Zagrody – wł. Irena Balcerzak PL
2. pies 349 - SZNAUCER ŚREDNI CZARNY - NICKNAME GRAND CALVERA - wł. Izabela Cyganek PL
3. pies 332 - SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO-SREBRNY - SHAKER TIESTO Bella Fraga - wł. Marta Szymańska PL

 
NAJPIĘKNIEJSZA SUKA ODDZIAŁU KALISKIEGO
 

1. suka 607 – RHODESIAN RIDGEBACK – MARA SAGUNA Monwiere – wł. Jakub Stanek PL
2. suka 508 – AKITA AMERYKAŃSKA – BRITTANY Gogolińska Karolina – wł. Sylwia Matyjasz PL
3. suka 833 - WHIPPET - TIRAMISU Filisart - wł. Izabella Symanowicz PL
4. suka 598 – PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN – FLER Podkołdernik Jadowity – wł. Dorota Gorgolewska PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES I SUKA ODDZIAŁU KALISKIEGO FINAŁ
 

z lewej suka 607 – RHODESIAN RIDGEBACK – MARA SAGUNA Monwiere – wł. Jakub Stanek PL
z prawej
pies 152 – BERNEŃSKI PIES PASTERSKI – IMBIR z Gorzyckiej Zagrody – wł. Irena Balcerzak PL

Autor fotografii Maciej Kledecki tel.601-729777
Poniżej fotografie w wyższej rozdzielczości.
Autor udostępnia fotografie do użytku domowego,
rozpowszechnianie w dowolnej formie wymaga zgody autora.

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW KALISZ 2010
GRUPA 1
GRUPA 2
GRUPA 3
GRUPA 4
GRUPA 5
GRUPA 6
GRUPA 7
GRUPA 8
GRUPA 9
GRUPA 10
OTWARCIE WYSTAWY
KONKURS RYSUNKOWY
MŁODY PREZENTER GRUPA MŁODSZA
MŁODY PREZENTER GRUPA STARSZA
MŁODY PREZENTER FINAŁ
FINAŁ BABY
NAJPIĘKNIEJSZY SZCZENIAK
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN
NAJPIĘKNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU KALISKIEGO
NAJPIĘKNIEJSZA SUKA ODDZIAŁU KALISKIEGO
NAJPIĘKNIEJSZY PIES I SUKA ODDZIAŁU KALISKIEGO FINAŁ