XXXV WYSTAWA - KALISZ 2011

KATALOG POWYSTAWOWY 2011

PLAN SĘDZIOWANIA 2011
WYKAZ WYSTAWCÓW 2011
SKŁAD SĘDZIOWSKI 2011
10. Konkurs Plastyczny 2011 - LAUREACI

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW
KALISZ 20
11

BIS
KALISZ
2011
2.
1.
3.
4.

1. WELSH CORGI CARDIGAN nr kat. 156
    COOL BREEZER FOR JAZENTA Gaucho wł. Hanna Głowacka POLSKA

2.
SETER IRLANDZKI nr kat. 599
    Quinniver's OLD TIME ROCK 'N ROLL wł. Marta Pilawa, Jadwiga Konkiel POLSKA

3.
BASENJI nr kat. 499
    BUNDUSTAR African Elite FCI wł. Krystyna Chudzińska POLSKA

4.
TERIER TYBETAŃSKI nr kat. 798
    AYANA ADEVEBBALLEN wł. Wanda Ludek POLSKA

   FOTOREPORTAŻ z WYSTAWY  
OTWARCIE
XXXV
WYSTAWY

KONKURS
RYSUNKOWY
 
MŁODY
PREZENTER
GRUPA MŁODSZA
MŁODY
PREZENTER
GRUPA STARSZA
MŁODY
PREZENTER
FINAŁ
ZWYCIĘZCY GRUP
GRUPA   I

156   128   151   6
GRUPA   II

292   344   228    210
GRUPA   III

377   421   364   382
GRUPA   IV

476   463   -   -
GRUPA   V

499   537   502   497
GRUPA   VI

558   579   590   -
GRUPA   VII

599   609   595   615
GRUPA   VIII

626   665   654   620
GRUPA   IX

798   772   791   678
GRUPA   X

835   817   827   809
 
WYNIKI GRUP

Zwycięzcy grupy 1 –
1. 156 -
WELSH CORGI CARDIGAN - COOL BREEZER FOR JAZENTA Gaucho - wł. Hanna Głowacka PL
2. 128 - OWCZAREK SZETLANDZKI - Shellove JUST ON THE ROCKS - wł. Ewa Łazicka PL
3. 151 - POLSKI OWCZAREK NIZINNY - MORWA z Gangu Długich - wł. Bogusława Patrzykont PL
4. 6 - BORDER COLLIE - AGENT OF DELTA FORCE Hadron - wł. Ewa Walendowska PL

Zwycięzcy grupy 2 –
1. 292 - NOWOFUNDLAND - Załoga Nelsona MOMO - wł. Roman Szczepański PL
2. 344 - SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO-SREBRNY - OLSEN Bella Fraga - wł. Renata Kulczyk, Marta Szymańska PL
3. 228 - DOBERMAN - TAIGA Daker Poland FCI - wł. Danuta Utrata PL
4. 210 - BULDOG ANGIELSKI - BESSIE MAŁA MI Z BEZIMIENNEGO ZAMKU - wł. Krzysztof Garczarek PL

Zwycięzcy grupy 3 –
1. 377 - BULTERIER - ASTRA Zeruel - wł. Mateusz Fiszbach PL
2. 421 - WEST HIGHLAND WHITE TERRIER - ALLURE Alia res - wł. Urszula Kilinska PL
3. 364 - AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER - Gang-Staff BRAVEHEART - wł. Agnieszka Nowogrodzka-Smulik PL
4. 382 - FOKSTERIER SZORSTKOWŁOSY - FRENKI STAR FRANKE - wł. Ewa Szudzińska-Majewicz PL

Zwycięzcy grupy 4 –
1. 476 - JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY - MÓJ z Koszęcińskiej Dąbrowy - wł. Wiesław Walisko PL
2. 463 - JAMNIK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY - BOROWIK Taniec Motyla - wł. J.Frach PL
3. ---
4. ---

Zwycięzcy grupy 5 –
1. 499 -
BASENJI - BUNDUSTAR African Elite FCI  - wł. Krystyna Chudzińska PL
2. 537 - SZPIC MINIATUROWY (POMERANIAN) - TESI Now-Gar - wł. Paweł Miarka, Karolina Miarka PL
3. 502 - ISLANDZKI SZPIC PASTERSKI - Ana Camptis GRATIS GRETTIR - wł. Mariusz Kopiecki PL
4. 497 - AKITA AMERYKAŃSKA - BRITTANY Gogolińska Karolina - wł. Sylwia Matyjasz PL

Zwycięzcy grupy 6 –
1. 558 - BEAGLE - ANTONÓWKA Kelew Barod - wł. Małgorzata Maciaszyk, Krzysztof Białkiewicz PL
2. 579 - PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN - HERMIONA Podkołdernik Jadowity - wł. Dorota Gorgolewska PL
3. 590 - RHODESIAN RIDGEBACK - CHLOE z Korycanskych skal - wł. Monika Schubertova CZECHY
4. ---

Zwycięzcy grupy 7 –
1. 599 -
SETER IRLANDZKI - Quinniver's OLD TIME ROCK 'N ROLL  - wł. Marta Pilawa, Jadwiga Konkiel PL
2. 609 - WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY - MERCI z Czarnego dworu - wł. Wojciech Burski PL
3. 595 - SETER ANGIELSKI - ADVENTURE AMANDE PARAMITA - wł. Monika Meslik-Baszniak PL
4. 615 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY - DISCO AT FRED'S Fala Love'a - wł. Krzysztof Szwarc, Magdalena Osińska PL

Zwycięzcy grupy 8 –
1 .626 - GOLDEN RETRIEVER - SOME LIKE IT HOT Złota Nadzieja - wł. Monika Jastrowicz PL
2. 665 - SPRINGER SPANIEL ANGIELSKI - NOVEMBER RAIN Three Ponds Valley - wł. Klaudia Czyż PL
3. 654 - LABRADOR RETRIEVER - RED HOT CHILLI PEPPER Azgard - wł. Klaudia Czyż PL
4. 620 - COCKER SPANIEL AMERYKAŃSKI - MY BLACK JACK Omnia Mea - wł. Alicja Gusowska PL

Zwycięzcy grupy 9 –
1. 798 -
TERIER TYBETAŃSKI - AYANA ADEVEBBALLEN  - wł. Wanda Ludek PL
2. 772 - MOPS - ALFRED SASQUEHANNA POMARSZCZONY CZAR - wł. Jolanta Walczak PL
3. 791 - SHIH TZU - GENIALNY GUSTAW Astarte gold - wł. Izabela Gliwinska PL
4. 678 - BULDOG FRANCUSKI - FRYKAS LAZLO - wł. Stella Zawadzka PL

Zwycięzcy grupy 10 -
1. 835 - WILCZARZ IRLANDZKI - GEISHA Festina - wł. Hanna Wozna-Gil PL
2. 817 - CHART ROSYJSKI BORZOJ - ARLEQUIN Negrus - wł. Urszula Smoczyńska PL
3. 827 - WHIPPET - KOCHAM CIĘ Vincit Omnia - wł. Joanna Wasilewska PL
4. 809 - CHART AFGAŃSKI - ALICE IN WONDERLAND Imar De Ghar - wł. Danuta, Marek Józefiak PL
 

 
NAJPIĘKNIEJSZE BABY (3-6 m-cy)
 

1. 781 - PEKIŃCZYK - CHRISTMAS CARD Astarte Gold - wł. Hanna Główczyńska PL
2. 521 - SIBERIAN HUSKY - Zaltana PUNK ROCK PRINCESS - wł. Mary Louise Franklyn PL
3. 130 - OWCZAREK SZETLANDZKI - JEJMOŚCIANKA Nabram-Poraj - wł. Izabela Grzesiek PL
4. 171 - BERNEŃSKI PIES PASTERSKI - OBSSESION z Gorzyckiej Zagrody - wł. Irena Balcerzak PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY SZCZENIAK (6-9 m-cy)
 

1. 415 - WEST HIGHLAND WHITE TERRIER - WHITE WINNER PAI Vertragus - wł. Katarzyna Błoch PL
2. 295 - NOWOFUNDLAND - CHELSEA BRĄZOWE SŁOŃCE - wł. Urszula Mroczkowska-Maćkowiak PL
3. 668 - BOSTON TERRIER - ADRATIC ARROW Harpagon FCI - wł. Robert Drozd, Karolina Drozd PL
4. 764 - MALTAŃCZYK - BEL SESSO znad Morskiej Zatoki - wł. Katarzyna Chudzicka PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR (9-18 m-cy)
 

1. 607 - WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY - HAICYNTA  Anons FCI - wł. Paweł Lisiak PL
2. 819 - CHART ROSYJSKI BORZOJ - F.MIROSLAVA BEL ETUAL - wł. Ekaterina Parichenko ROSJA
3. 195 - BOKSER - VALEROSO EL TORERO BOX-STAR - wł. Jan Zbroński PL
4. 625 - GOLDEN RETRIEVER - CONVERSATION WITH A DOG MUDDIEST GOLD (FCI) - wł. Marek Wiśniewski PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN (powyżej 8 lat)
 

1. 533 - SIBERIAN HUSKY - ANCHORAGE Fortunatus - wł. Ewa, Agnieszka Stolarska PL
2. 828 - WHIPPET - WHITE CHARLIE Filisart - wł. Rafał Zieliński PL
3. 794 - SHIH TZU - SOPHIE Grandiflora - wł. Lilla Korczewska PL
4. 371 - AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER - KLEO MONTANA ABSOLUTNIE NIEPOKORNE TRIO - wł. Mariusz Wróblewski, Karolina Napierała PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES-SUKA RASY POLSKIEJ
 

1. 155 - POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI - APRIL Chluba Liliowej Przełęczy - wł. Janusz Zacharewicz PL
2. 151 -
POLSKI OWCZAREK NIZINNY - MORWA z Gangu Długich - wł. Bogusława Patrzykont PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU KALISKIEGO
 

1. 33 - OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY - WICK  Linabero - wł. Jan Szmaja PL

 
NAJPIĘKNIEJSZA SUKA ODDZIAŁU KALISKIEGO
 

1.832 - WHIPPET - TIRAMISU Filisart - wł. Izabela Symanowicz PL

 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES I SUKA ODDZIAŁU KALISKIEGO FINAŁ
 

1. 33 - OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY - WICK  Linabero - wł. Jan Szmaja PL
2. 832 - WHIPPET - TIRAMISU Filisart - wł. Izabela Symanowicz PL