XXXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych
KALISZ
10 czerwca 2012

PLAN SĘDZIOWANIA 2012
WYKAZ WYSTAWCÓW 2012
SKŁAD SĘDZIOWSKI 2012

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW
KALISZ 20
1
2

Miejsce 1 - 341 Miejsce 2 - 79 Miejsce 3 - 496 Miejsce 4 - 846

1. SZNAUCER OLBRZYM CZARNY Nr kat. 341
    NORTHON NERGAL wł. Krzysztof Pawłowski, Weronika Jurek, POLSKA

2.
OWCZAREK STAROANGIELSKI - BOBTAIL Nr kat. 79
    LONGDORHAM FOLLOW THE DREAM wł. Sally Duffin - Penney, Adam Penney, WIELKA BRYTANIA

3.
JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY Nr kat. 496
    CHANCE OF SUCCESS Asocjacja wł. Joanna Warzecha, POLSKA

4.
WILCZARZ IRLANDZKI Nr kat. 846
    Red Quenn Celtic Alanda wł. Katarzyna Kampinga, POLSKA

   FOTOREPORTAŻ z WYSTAWY  
KONKURS
RYSUNKOWY
 

MŁODY
PREZENTER
GRUPA MŁODSZA

MŁODY
PREZENTER
GRUPA STARSZA

MŁODY
PREZENTER
FINAŁ

ZWYCIĘZCY GRUP
GRUPA   I


1-79,2-52,
3-119,4-22
GRUPA   II


1-341,2-330,
3-313,4-237
GRUPA   III


1-401,2-431,
3-384,4-433
GRUPA   IV


1-496,2-499,
3-495,4-506
GRUPA   V


1-544,2-540,
3-526,4-563
GRUPA   VI


1-593,2-571,
3-576,4-589
GRUPA   VII


1-610,2-608,
3-619,4-614
GRUPA   VIII


1-636,2-632,
3-631,4-657
GRUPA   IX


1-808,2-790,
3-773,4-690
GRUPA   X


1-846,2-840,
3-833,4-835

WYNIKI GRUP

Zwycięzcy Grupy I
1. OWCZAREK STAROANGIELSKI – BOBTAIL, Nr kat. 79, LONGDORHAM FOLLOW THE DREAM wł. Sally Duffin - Penney, Adam Penney, WIELKA BRYTANIA
2. OWCZAREK NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY, Nr kat. 52, ZICO TREBORTIM, wł. Robert Filipowiak, POLSKA
3. POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI, Nr kat. 119, BIAŁKA Pasja Cepra, wł. Paweł Zwierzchowski, POLSKA
4. OWCZAREK AUSTRALIJSKI (TYP AMERYKAŃSKI), Nr kat. 22, Bunt Motopies, wł. Aleksandra Głód, POLSKA

Zwycięzcy Grupy II
1. SZNAUCER OLBRZYM CZARNY, Nr kat. 341, NORTHON NERGAL, wł. Krzysztof Pawłowski, Weronika Jurek, POLSKA
2. SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO-SREBRNY, Nr kat. 330, SHERIDAN TIESTO Bella Fraga, wł. Marta Szymańska, POLSKA
3. PINCZER MINIATUROWY, Nr kat. 313, VIKING Chernaya Liniya, wł. Kazimierz Grzegorz Grobelny, POLSKA
4. DOG NIEMIECKI (ZÓŁTY, PRĘGOWANY), Nr kat. 237, ZEUS Axedius, wł. Marcin Ja¶kiewicz, POLSKA

Zwycięzcy Grupy III
1. FOKSTERIER SZORSTKOWŁOSY, Nr kat. 401, Frenki Star Franke, wł. Wiesław Majewicz, Ewa Szudzińska-Majewicz, POLSKA
2. TERIER CZESKI, Nr kat. 431, XANDRA Kalifa Bohemica, wł. Mariola Dziemidowicz, POLSKA
3. BULTERIER, Nr kat. 384, ACYKLOWIR Era Teriera, wł. Joanna KaĽmierska, POLSKA
4. TERIER SZKOCKI, Nr kat. 433, HANNES of Black Smiley, wł. Alicja Wójcik, POLSKA

Zwycięzcy Grupy IV
1. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY, Nr kat. 496, CHANCE OF SUCCESS Asocjacja, wł. Joanna Warzecha, POLSKA
2. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY, Nr kat. 499, JAMAZJA FABIAN, wł. Jacek Szrajnert, POLSKA
3. JAMNIK DŁUGOWŁOSY STANDARDOWY, Nr kat. 495, CELIA Z KASZTANOWEJ CHATKI, wł. Dorota Masiewicz, POLSKA
4. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY, Nr kat. 506, ENDEAVOUR Hycon, wł. Barbara Rosiak, POLSKA

Zwycięzcy Grupy V
1. PIES FARAONA, Nr kat. 544, ARINITI KOBO, wł. Beata Nyga, POLSKA
2. ISLANDZKI SZPIC PASTERSKI, Nr kat. 540, Ana Camptis GRATIS GRETTIR, wł. Mariusz Kopiecki, POLSKA
3. AKITA AMERYKAŃSKA, Nr kat. 526, Molnarvolgyi TIBET, wł. Sylwia Matyjasz, Molnar Livia, POLSKA
4. SZPIC MAŁY BIAŁY, Nr kat. 563, MARGARETKA Krisanda, wł. Małgorzata Spychała, POLSKA

Zwycięzcy Grupy VI
1. PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN, Nr kat. 593, ROKEENA MOJ SLODKI YOGI, wł. Dorota Gorgolewska, POLSKA
2. BASSET HOUND, Nr kat. 571, Giovanni Wesołe Smutasy, wł. Magdalena P±siek, Beata P±siek, POLSKA
3. BEAGLE, Nr kat. 576, BE THE FIRST Królewska Zgraja, wł. Agnieszka Tritt, POLSKA
4. GRAND BASSET GRIFFON VENDEEN, Nr kat. 589, Black Majesty FEMME FATALE, wł. Janusz Zacharewicz, POLSKA

Zwycięzcy Grupy VII
1. SETER IRLANDZKI, Nr kat. 610, Kapador Bobruj±ce Rudzielce, wł. Maria Pulka, POLSKA
2. SETER ANGIELSKI, Nr kat. 608, LEONARDO DA VINCI ELATER POLONICA, wł. Renata Żabińska, POLSKA
3. WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY, Nr kat. 619, HONDA Zielona Brda, wł. Daria Zblewska, POLSKA
4. SETER SZKOCKI – GORDON, Nr kat. 614, SARA Lipowy Kierz, wł. Andrzej Bandera, POLSKA

Zwycięzcy Grupy VIII
1. GOLDEN RETRIEVER, Nr kat. 636, KASSANDER of Bridge Four, wł. Ewa Neumann-Magaj, POLSKA
2. FLAT COATED RETRIEVER, Nr kat. 632, STOP N’STARE Optimus Canis, wł. Lidia Miklaszewska, POLSKA
3. COCKER SPANIEL ANGIELSKI, Nr kat. 631, HALLO Psy Przyszło¶ci, wł. Beata, Karol Sieraccy, POLSKA
4. LABRADOR RETRIEVER, Nr kat. 657, VERY VALENTINO Herbu Zadora, wł. Monika Dowgiałło, Sonia Czajor, POLSKA

Zwycięzcy Grupy IX
1. PEKIŃCZYK, Nr kat. 808, CHRISTMAS CARD Astarte Gold, wł. Hanna Główczyńska, POLSKA
2. LHASA APSO, Nr kat. 790, Kutani HOLLYWOOD ASTARTE GOLD, wł. Maciej Sowiński, POLSKA
3. CHIŃSKI GRZYWACZ, Nr kat. 773, Crest’d Label Back in Black, wł. Ewa Dobrowolska, POLSKA
4. BOSTON TERRIER, Nr kat. 690, Arco Iris LEMON SPLASH, wł. Wojciech Płotnicki, POLSKA

Zwycięzcy Grupy X
1. WILCZARZ IRLANDZKI, Nr kat. 846, Red Quenn Celtic Alanda, wł. Katarzyna Kampinga, POLSKA
2. WHIPPET, Nr kat. 840, Jesterland KATHMANDU, wł. Izabela Gaweda-Nowaczyk, POLSKA
3. CHART AFGAŃSKI, Nr kat. 833, SHOU GERAT Charisma Boom, wł. Irina Osipova, ROSJA
4. CHART POLSKI, Nr kat. 835, GWIDON Arcturus, wł. Tomasz Stasiukiewicz, POLSKA

 


NAJPIĘKNIEJSZE BABY (3-6 m-cy)

1. BOSTON TERRIER, Nr kat. 688, Nefre BLUEBERRY MUFFIN, wł. Joanna Bojnowska, Marta Rohde, POLSKA
2. AKITA AMERYKAŃSKA, Nr kat. 527, PUMA MACZU-KU Apocalipto, wł. J.M.Kubis, POLSKA
3. CHIŃSKI GRZYWACZ, Nr kat. 775, VIE Rolngold, wł. Ewa Dobrowolska, POLSKA
4. DOG NIEMIECKI CZARNY/ARLEKIN, Nr kat. 224, WIDAR GUCCI Oregon, wł. H.K.Chodyła, POLSKA


NAJPIĘKNIEJSZY SZCZENIAK (6-9 m-cy)

1. POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI, Nr kat. 112, GIEWONT du Domaine des Dahlberg, wł. Adam Zwierzchowski, POLSKA
2. BULDOG ANGIELSKI, Nr kat. 179, Sami Perła Wronczyna, wł. Marzena D±bska-Wójcik, POLSKA
3. PUDEL MINIATUROWY CZARNY, Nr kat. 811, MR WESKER Od Lalanki, wł. Beata Matławska, POLSKA
4. BERNARDYN DŁUGOWŁOSY, Nr kat. 127, ALPINE MTN BRUTUS VNA KAZDA POGODE, wł. Christopher Whiting, USA


NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR (9-18 m-cy)

1. WILCZARZ IRLANDZKI, Nr kat. 846, Red Quenn Celtic Alanda, wł. Katarzyna Kampinga, POLSKA
2. BASSET HOUND, Nr kat. 571, Giovanni Wesołe Smutasy, wł. Magdalena P±siek, Beata P±siek, POLSKA
3. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY, Nr kat. 499, JAMAZJA FABIAN, wł. Jacek Szrajnert, POLSKA
4.
BULTERIER, Nr kat. 395, Diabolique Face Sajkos Bulldom, wł. Anna Sajkowska, POLSKA

 
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN (powyżej 8 lat)

1. SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO-SREBRNY, Nr kat. 331, OLSEN Bella Fraga, wł. Marta Szymańska, POLSKA
2. WHIPPET, Nr kat. 841, White Charlie FILISART, wł. Rafał Zieliński, POLSKA
3. AMERICAN STAFFORSHIRE TERRIER, Nr kat. 374, OBIECANKA CACANKA Asocjacja, wł. Joanna Warzecha, POLSKA
4. SHIH-TZU, Nr kat. 826, PRECIOUS Polcolland, wł. Beata Labuk, POLSKA


NAJPIĘKNIEJSZY PIES-SUKA RASY POLSKIEJ

1. GOŃCZY POLSKI, Nr kat. 580, FOLGA Smogorzewska Zagroda, wł. Sabina Konieczna, POLSKA
2. POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI, Nr kat. 119, BIAŁKA Pasja Cepra, wł. Paweł Zwierzchowski, POLSKA
3. CHART POLSKI, Nr kat. 835, GWIDON Arcturus, wł. Tomasz Stasiukiewicz, POLSKA
4. POLSKI OWCZAREK NIZINNY, Nr kat. 108, OKAZ z Armii Zbawienia, wł. Witold Ciński, POLSKA

 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES ZIEMI KALISKIEJ

SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO-SREBRNY, Nr kat. 331, OLSEN Bella Fraga, wł. Marta Szymańska, POLSKA

 
NAJPIĘKNIEJSZA SUKA ZIEMI KALISKIEJ

OWCZAREK NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY, Nr kat. 78, EMI z Parku PrzyjaĽni, wł. Jan Szmaja, POLSKA

Autorem zdjęć jest Andrzej Szabelski.

Od bież±cego roku
przyjmowanie zgłoszeń na wystawy odbywać się będzie
przez nowy system zgłoszeniowy uruchomiony pod adresem
www.wystawy.net
(dostępny w wersji polskiej i angielskiej),
gdzie po zarejestrowaniu użytkownika i zapisaniu psów do bazy będzie można
je bardzo szybko zgłaszać na wystawy jakie obsługuje system,
bez konieczno¶ci wypisywania każdorazowo wszystkich danych psów
oraz przesyłania championatów, certyfikatów itd.