37 Krajowa Wystawa PsÓw Rasowych
KALISZ
9 czerwca 2013

PLAN SĘDZIOWANIA 2013
WYKAZ WYSTAWCóW 2013
SKŁAD SĘDZIOWSKI 2013

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW
KALISZ 2013

1. SZNAUCER OLBRZYM CZARNY Nr kat. 358
    NORTHON NERGAL wł. Krzysztof Pawłowski, Weronika Jurek, POLSKA

2.
PUDEL TOY BIAŁY Nr kat. 793
    EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN wł. Danuta Szwedowska, Polska

3.
SETER IRLANDZKI Nr kat. 588
    ESSENTIAL KILLING Lofty wł. Sławomir Tkacz, Poska

4.
OWCZAREK SZETLANDZKI Nr kat. 101
    FLOWER POWER Fervidus wł. Małgorzata Lula-Forysińska, Polska

KONKURS
RYSUNKOWY
 

MŁODY
PREZENTER
GRUPA MŁODSZA

MŁODY
PREZENTER
GRUPA STARSZA

ZWYCIĘZCY GRUP
GRUPA   I


GRUPA   II


GRUPA   III


GRUPA   IV


GRUPA   V


GRUPA   VI


GRUPA   VII


GRUPA   VIII


GRUPA   IX


GRUPA   X



WYNIKI GRUP

Zwycięzcy Grupy I
1. OWCZAREK SZETLANDZKI
2. OWCZAREK NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY, Nr
3. POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI,
4. AUSTRALIAN CATLE DOG,

Zwycięzcy Grupy II
1. SZNAUCER OLBRZYM CZARNY,
2. OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI,
3. NOWOFUNDLAND
4. BULDOG ANGIELSKI

Zwycięzcy Grupy III
1. BULTERIER
2. TERIER SZKOCKI
3. NORWICH TERRIER
4. AMERICAN STAFORDSHIRE TERRIER

Zwycięzcy Grupy IV
1. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY
2. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY
3. JAMNIK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY
4. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY

Zwycięzcy Grupy V
1. CHOW CHOW
2. AKITA INU
3. SYBERIAN HUSKY
4. ISLANDZKI SZPIC PASTERSKI

Zwycięzcy Grupy VI
1. DALMATYŃCZYK
2. OGAR POLSKI
3. GRAND BASSET GRIFFON VENDéEN
4. BASSET HOUND

Zwycięzcy Grupy VII
1. SETER IRLANDZKI
2. WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY
3. SETER ANGIELSKI
4. WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

Zwycięzcy Grupy VIII
1. GOLDEN RETRIEVER
2. SPRINGER SPANIEL ANGIELSKI
3.SPRINGER SPANIEL WALIJSKI
4. FLAT COATED RETRIEVER

Zwycięzcy Grupy IX
1. PUDEL BIAŁY TOY
2. LHASA APSO
3. MOPS
4. BULDOG FRANCUSKI

Zwycięzcy Grupy X
1. CHART ROSYJSKI BORZOJ
2. CHART ANGIELSKI WHIPPET
3. CHART AFGAŃSKI
4. CHART PERSKI SALUKI

 


NAJPIĘKNIEJSZE BABY (3-6 m-cy)

1. Akita Amerykańska - FANTA Gogolińska Karolina
2. Owczarek Staroangielski Bobtail - Lafayette aus dem Elbe-Urstromtal
3. Sznaucer Miniaturowy Czarno-Srebrny - ZACNA DAMA Dzikie Pola FCI
4. Person Russell Terrier - SIMBA EQUUS Mysia Zagłada FCI


NAJPIĘKNIEJSZY SZCZENIAK (6-9 m-cy)

1. Lhasa Apso - LADY IN LOVE ZŁOTY PIES z Czańca
2. Labrador Retriever - ONE STAR The Stsrwil
3. Golden Retriever - MALAGA Adekatos Poland FCI
4. Akita Amerykańska - MOLNARVOLGYI TALLAHASSEE


NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR (9-18 m-cy)

1. Doberman - Eragon East de Terra Mirabili
2. Chiński Grzywacz - FIRST KISS Astarte Gold
3. Springer Spaniel Angielski - Lordsett JUST DO IT
4. Foksterier Szorstkowłosy - BARBIE z Czerwonego Widzewa

 
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN (powyżej 8 lat)

1. Foksterier Szorstkowłosy - FREDEL z Czerwonego Widzewa
2. American Staffordshire Terrier - OBIECANKA CACANKA Asocjacja
3. Sznaucer Średni Pieprz i Sól - ALEKSA z M-4
4. Dalmatyńczyk - Lacrima Christi CHOCO MOUSSE


NAJPIĘKNIEJSZY PIES-SUKA RASY POLSKIEJ

1. Ogar Polski -ZBYSZKO Psia Cometa
2. Polski Owczarek Podhalański - GIEWONT du Domaine des Dahlerg
3. Gończy Polski - DUNAJ z Huculskiej Łąki
4. Polski Owczarek Nizinny - IMPULS z Norblińskiej Doliny

 
NAJPIĘKNIEJSZY PIES O/KALISZ

1. Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy - KOGEL-MOGEL Anons FCI
2. Shih Tzu - SZOGUN Ach! Ach!
3. Dog Niemiecki Żółty/Pręgowany ZEUS Axedius
4. Sznaucer Miniaturowy Czarno-Srebrny OLSEN Bella Fraga

 
NAJPIĘKNIEJSZA SUKA O/KALISZ

1. Whippet - TIRAMISU Filisart
2. Chiński Grzywacz - Hypnotizing Heaven's Creme Sasima
3. Nowofundland - DAFNE Cato Sunion
4. American Staffordshire Terrier - DONNA Gold Amstar FCI

Autorem zdjęć jest p.Andrzej Szabelski.